Loading...

+48 725 20 20 21

ZŁOMOWANIE AUT LUBIN

Kupimy każde auto
Firma azcar prowadzi skup aut w każdym stanie
Skupujemy samochody za najwyższe ceny!
ZŁOMOWANIE AUT LUBIN, KASACJA AUT, SKUP STARYCH AUT za gotówkę!
Nasza Firma ZŁOMOWANIE AUT LUBIN skupuje także samochody które dla swoich właścicieli stały się problemem. Często bywa tak, że auto uległo uszkodzeniu właściciel kupuje nowe a poprzednie stoi pod domem i niszczeje. Co więcej należy pamiętać, że za takie auto cały czas należy opłacać składkę OC. Zdarzają się także przypadki, że samochód jest stary i zaniedbany i nie stanowi potencjalnie żadnej wartości. Rynek nasycony jest handlarzami i pośrednikami prowadzącymi skup pojazdów – uniknij niepotrzebnych problemów związanych z dokumentacją i wyrejstrowaniem. Nasza firma AZ-CAR- ZŁOMOWANIE POJAZDÓW LUBIN gwarantuje zbycie pojazdu oraz wyrejestowanie poświadczone zaświadczeniem o demontażu auta. Według najwyższych standardów prowadzimy recykling aut, celem naszej firmy jest odwraczenie polskich dróg z aut niebezpiecznych dla środowiska & społeczeństwa, oddając stary samochód przyczyniasz się do zminiejszenia emisji – płacimy za każde stare auto.

Takie auta to problem i to dość kosztowny – często zdarza się tak, że firmy zajmujące się utylizacją pojazdów wymagają od osób chcących ze złomować pojazd opłat nawet w wysokości 400-500zł. My zrobimy to za darmo a często wypłacimy także pieniądze za Twój samochód.

W przypadku chęci szybkiej sprzedaży auta prosimy o kontakt:

Obsługa Klienta nr TEL. 725202021
SKUP AUT LUBIN – GOTÓWKA ZA KAŻDE AUTO
Złomowanie aut Lubin
Nasz skup aut złomuje samochody jedynie na terenie Lubin oraz okolic. Istnieje możliwość darmowego złomowania pojazdów pochodzących z innych regionów należy jednak taki samochód dostarczyć do naszej siedziby we Wrocławiu. Samochody z Wrocławia i okolic odbieramy własnym transportem. Tak więc jeśli posiadasz pojazd do ze złomowania wypełnij formularz – nie zapomnij krótko opisać jego stan, lokalizację pojazdu, ewentualnie jeśli posiadasz dołącz zdjęcie auta. Po otrzymaniu takiej wiadomości skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu spotkania.

Działamy na terenie Lubin. ZŁOMOWANIE AUT odbywa się w naszej firmie 7 dni w tymodniu. Pracujemy od godz. 8.00-22.00. Jeżeli posiadają Państwo samochód do zezłomowania prosimy o kontakt drogą mailową lub telefoniczną pod nr TEL. 725202021

SKUP SAMOCHODÓW
Urzędowe złomowanie aut Lubin
Tagi strony: ZŁOMOWANIE AUT LUBIN – to bezpłatna i szybka utylizacja pojazdów na terenie Wrocławia oraz okolic , AUTOKASACJA LUBIN – gwarantuje szybkie i skuteczne pozbycie się problemu związanego ze starym samochodem, AUTO ZŁOM W LUBIN – odbiera pojazdy z każdego miejsca własną autolawetą – wystarczy jeden kontakt z naszą firmą aby pozbyć się niechcianego samochodu!

CHCESZ KORZYSTNIE SPRZEDAĆ SWOJE STARSZE AUTO WYPRODUKOWANE W LATACH 1992-1999

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ nr tel. 725202021

Wystawiamy niezbędne dokumenty do wyrejestrowania pojazdu. Po auta uszkodzone przyjeżdżamy własną lawetą. U nas możesz sprzedać auto nawet w 2h. Auta do zezłomowania skupujemy na terenie Lubin i okolic. Skupujemy auta w całości jak i na części. Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń do nas. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.